Home » Gebruikte Montageframes


Artikelnummers opgebouwd als ‘R ##.##.##’ zijn uitsluitend geschikt voor RECARO pasvormstoelenDe frames zijn niet geschikt voor OEM RECARO autostoelen. Uitsluitend geschikt voor aftermarket RECARO, SCHEEL, AS_ en Savas pasvormstoelen.

NOTE: Shipping only within Belgium and the Netherlands.


Laatst gewijzigd: 23-04-2019

MerkModelMontagekantArtikelnr.UAC Code
Incl. BTW.
AudiA3 en S3 tot april 2003LinksR 86.15.17772100,00
AudiA4 12/2000 tot 12/2007LinksR 86.69.16518100,00
AudiA6 04/1997 tot 06/2004LinksR 86.23.17638100,00
AudiA6 03/1997 tot 06/2004LinksVAG3560380,00
BMW3 serie E46LinksBMW20614100,00
ChevroletCaptivaLinks1095063280,00
ChevroletCaptivaRechts1095063380,00
CitroenC4 Picasso 2007 tot 2014LinksCIT35686100,00
CitroenC5 tot 2008LinksCIT30672100,00
CitroenC5 v.a. 2008LinksPSA75702100,00
CitroenDS5Links10221738100,00
CitroenJumpy 2004 tot 2016Links10759745100,00
CitroenNemo v.a. 2009LinksB1A10100,00
CitroenC2/ C3/ C4/ DS3/ DS4LinksPEU30682100,00
FiatFiorino v.a. 2009LinksB1A10100,00
FiatScudo en Ulysse v.a. 2005Links1075974580,00
FordC-max tot 2011Links1036372580,00
FordC-max tot 2011LinksFO85/135768100,00
FordFocus 2 '05 tot '11Links10364713100,00
FordFocus 2 '05 tot '11RechtsFO96/36396100,00
FordFocus 3 '11 tot '19LinksFO120/170769100,00
FordMondeo 2007 tot 2015LinksFO105/125542100,00
FordTransit Connect tot 2014LinksFO90/125699100,00
HyundaiI20 / IX20Links10462684100,00
HyundaiSanta FeLinksHYU105665100,00
HyundaiSanta FeRechtsHYU106666100,00
KiaPicanto 2004 tot 2010LinksMC006574100,00
KiaSorento tot 2010LinksKIA25749100,00
KiaVenga 2009 tot 2015Links10462684100,00
LexusIS220LinksLEX220.1717100,00
Mazda6 tot 10/2012LinksMDA65592100,00
MitsubishiL200Rechts525045674100,00
NissanInterstar tot 2010LinksREN70660100,00
NissanPatrol GRLinksR 67.94.19344100,00
NissanPrimastarLinksREN7561180,00
NissanPrimastarLinksREN7573080,00
OpelAstra JLinksOP100731100,00
OpelAntaraLinks10950632100,00
OpelAntaraRechts10950633100,00
OpelInsignia tot 9/2017LinksOP100731100,00
OpelMovano tot 2010LinksREN70660100,00
OpelVectra CLinksOP80563100,00
OpelVectra CRechtsOP81577100,00
OpelMovano vanaf 06/2010 ipv geveerdLinksREN137770200
OpelVivaro tot 2014LinksREN7561180,00
OpelVivaro tot 2014LinksREN7573080,00
Peugeot508 tot 2019LinksPSA75/170702100,00
Peugeot807Links1075974585,00
PeugeotBipper v.a. 2009LinksB1A10100,00
PeugeotExpert v.a. 09/2014Links1075974585,00
Peugeot5008 tot 2017LinksPEU45758100,00
Peugeot207/ 208/ 307/ 308/ 2008LinksPEU30682100,00
RenaultEspace 2003 tot 9/2015LinksREN100746100,00
RenaultMaster tot 2010LinksREN70660100,00
RenaultMegane 2003 tot 2009LinksREN90519100,00
RenaultMegane 2003 tot 2009Links10813619100,00
RenaultMegane 2009 tot 2016LinksREN130728100,00
RenaultModusLinks10817662100,00
RenaultScenic 2009 tot 2016LinksREN125615100,00
RenaultMaster vanaf 06/2010 ipv geveerdLinksREN137770200,00
RenaultTrafic tot 2014LinksREN7561180,00
RenaultTrafic tot 2014LinksREN7573080,00
SeatLeon tot 08/2005LinksR 86.15.17772100,00
SeatToledo tot 04/1999LinksR 86.15.17772100,00
SkodaOctavia tot mei 2004LinksR 86.15.17772100,00
SkodaSuperB tot 2008LinksVAG3560380,00
SuzukiGrand Vitara v.a. 2006LinksSUZ2575080,00
ToyotaYaris VersoLinksTOY9045580,00
VolkswagenToureg 12/2000 tot 12/2007LinksR 86.69.16518100,00
VolkswagenPolo 08/1978 tot 09/1994LinksR 85.15.1743380,00
VolkswagenCaddy 2004 tot 2015LinksVAG95/170767100,00
VolkswagenDerby 08/1978 tot 09/1994LinksR 85.15.17433100,00
VolkswagenT4 zonder draaiplateauLinksR 85.81.17111100,00
VolkswagenGolf 4LinksR 86.15.17772100,00
VolkswagenBoraLinksR 86.15.17772100,00
VolkswagenNew Beetle 10/1996 tot 2011LinksR 86.15.17772100,00
VolkswagenPassat 1988 tot 11/1996LinksVAG4562980,00
VolkswagenPassat 11/1996 tot 03/1997LinksVAG3560380,00
VolkswagenPassat 03/1997 tot 08/2005LinksR 86.23.17638100,00
VolvoS40 / V50 vanaf 2004LinksVO40661100,00